Go klub Ústí nad Labem
nejlepší hra, nejlepší město

Deset let na cestě

(0 komentářů)

Go jsem začal hrát roku 2008. Brzy jsem připadl na myšlenku, že „Každý by měl mít kde si zahrát go.“. Proto jsem založil Go klub Ústí nad Labem a na jeho webu pořádal setkání pro goisty z okolí. Po mém odchodu na vysokou do Prahy vedla klub Lolian, ještě lépe než původně já.

Ale když přestala hrát go, osiřel i klub. Web zpustl a pokračovaly jen příležitostné srazy, kam jsem po emailu a SMS zval zbylé věrné. Ale má původní myšlenka se mě drží a rád bych pro severočeské go dělal víc. Proto je zde i nový web.

Kdo se hlásí k našim barvám, ať jako člen klubu, nebo jako externista, nebo pokud jen chcete být známí a dosažitelní pro goisty v okolí, napište mi prosím a vyrobím vám medailonek v sekci Hráči. Jestli váháte, zda tam máte být, či ne, odpověď je Ano.

K tomu, abyste si udržovali přehled, co se kolem klubu děje, slouží Odběr novinek na pravé straně, pomocí RSS nebo emailu.

A pokud budete mít někdy chuť si zahrát go a bude vám dlouhá chvíle od posledního srazu, neváhejte se ozvat kdekoli na webu v komentářích.

Díky za pozornost,
Laman

Komentáře

Nejsou zde žádné komentáře

Nový komentář

požadováno

požadováno (neveřejné)

volitelné

požadováno

Aktuální události

Nejnovější příspěvky

Nejnovější komentáře

Odběr novinek

Příspěvky: RSS / Atom
Komentáře: RSS / Atom